Zapowiedź gry

 
 
 
Pokemon Uvopia Version - Shadi

data wydania: 25 sierpnia 2013
maker: XP

Pokemon Uvopia Version jest największym tworzonym przeze mnie projektem. Będzie ostatnią częścią mojego cyklu gier poświęconym tematyce pokemonów. Poprzednimi jego częściami były gry Pokemon Brown i Pokemon Elements, jednak znajomość poprzedniczek absolutnie nie jest konieczna do poznania Uvopii.
W grze wcielimy się w postać młodego trenera lub trenerki pokemonów chcącego lub chcącej odnaleźć swojego zaginionego ojca. Z czasem przyjdzie nam się również zmierzyć z organizacją przestępczą o nazwie Team Skyar. Będziemy mieli możliwość przez pewien czas działać po jej stronie.

Największą różnicą pomiędzy Uvopią, a poprzednią częścią cyklu jest to, że na drodze do końca czekają na nas oprócz hord trenerów do pokonania także przygody - takie jak obcowanie ze złą organizacją czy podróże do tajemniczych miejsc i w czasie.

Oprócz tego tym razem będziemy mieli do czynienia z zupełnie nowymi postaciami takimi jak główni bohaterowie, liderzy sal, czy też wspomniana zła organizacja.

Gra nie bazuje na gotowych Starter Kitach pokemon i wobec tego nie jest mechanicznie tym samym, co oryginalne pokemony. Różnic jest sporo i będą one dokładnie opisane w oficjalnym poradniku dołączonym do gry. Nie znaczy to jednak, że gra jedynie graficznie przypomina oryginalne gry. Sporo systemów z oryginalnych pokemonów takich jak łapanie pokemonów, ich ewolucja, komputer do którego możemy oddawać pokemony, Pokedex, mapa regionu itp. - zostało mniej lub bardziej efektywnie odwzorowanych za pomocą kombinacji zdarzeń i skryptów.
 
 
www.000webhost.com