Zapowiedź gry

 
 
 
Septerra Core Dream About the Past- Neko

data wydania: lipiec 2010
maker: XP
gatunek: RPG fantasy

Fabuła:

Jest to kontynuacja oryginalnej gry "Septerra Core Legacy of the Creator". W pierwszej części poznajemy świat Septerry składający się z 7 powłok, a każda zamieszkana przez ludzi i zwierzęta. Główny przeciwnik - Doskias - chce je połączyć, by poznać sekret mocy dawno ukrytej przez stwórcę. Cel zostaje przez niego osiągnięty, przy okazji zabijając wielu ludzi.
W mojej części gra zaczyna się 3 lata po fakcie. Osobnik, o imieniu Nergal, chce zemścić się za wszystkie krzywdy, które wyrządził Doskias. Zawiera pakt z demonem Draxxem, dostając moc i przy okazji obiecując mu zdobycie kamienia, dzięki któremu Draxx będzie wolny. Dzięki mocy, którą otrzymał od Draxxa, udaje mu się zdobyć niesamowicie silną broń, która powoduje wielki wybuch i ponowne oddzielenie wszystkich powłok. Nie wie jednak, że spowoduje to niekontrolowany ruch powłok, które po parunastu dniach zderzą się ze sobą. Skutkiem będzie powstanie wielkiej armii nieumarłych.

Mechanika:

Ty wybierasz, czy chcesz walczyć. Potwory poruszają się po planszy, zetknięcie z nimi rozpoczyna walkę. Zostanie ona urozmaicona przeróżnymi, nowymi animacjami i dodatkami w stylu: obserwacja HP wroga, okradnij przeciwnika, wampir - wysysanie życia z przeciwnika. Masz do wyboru 10 postaci. Bohaterowie czekający na swoją kolej w walce będą tak samo zdobywać punkty doświadczenia jak ci, którzy aktualnie walczą. Dlatego nie musisz trenować każdego po kolei, a wybierasz ulubione postacie. Jednak trzeba pamiętać, że każdy z bohaterów tej gry będzie miał swoje obowiązkowe 5 minut w grze.
Skrypty:
- Zmienione zdobywanie doświadczenia
- Obrona fizyczna i przeciw magii wzrasta razem ze zdobytym levelem
- Caterpillar
- Dodane paski HP i Żródła
- Zmieniony wygląd opcji
- Obrazek przed Titlem

Aktualnie jest gotowych 130 map. Około 30 zostaje jeszcze do zrobienia. Muzyka w całości gotowa - mp3 z oryginału gry + parę bonusów.
Animacje - 80%
Zbroje, bronie - 100%
Przedmioty - 50%
Characters - 80%
Battlers - (bohaterowie 100%, wrogowie 30%)
Waga gry to ok. 150 MB. Gdyby ktoś miał wątpliwości - muzyka to nie 95% gry. Sama grafika zajmuje 50 MB.


 
 
www.000webhost.com