Zapowiedź gry

 
 
 
Wind of Eladora - Rahim

data wydania: 2013
maker: 2k3 (ME)
gatunek: połączenie RPG, Przygodówki i Zręcznościówki

FABUŁA:

Opowiada nam o mistrzu złodziei znanym w całym królestwie Eladory. Główny bohater tej gry, nasz złodziejaszek, z królewską strażą na karku, dostaje od szlachcica imieniem Goose zlecenie na kradzież posągu z królewskiego zamku, W sumie po co komu zwyczajny posąg, nieprawdaż? Jednak jak na razie nie mogę wam tego zdradzić bo naświetle całą historię i nici z zaskoczenia w grze. Nie mniej jednak, gdy uciekamy, posąg ulega zniszczeniu, odpada ręka w której jest owiany mgiełką tajemniczości szlachetny kamień. Nie ma czasu, łapiemy go i spadamy, mamy przecież strażników depczących nam po piętach. Tak zaczyna się opowieść o przygodzie, która wyróżni tą grę spośród reszty, nie będzie ona o ratowaniu świata jak reszta gier, to będzie tematem bocznym. Głównym wątkiem gry jest jednak zmiana bohatera, nasz złodziej nie zmieni się w człowieka dobrego, po prostu dostrzeże inne drogi życia, pozna znaczenie słowa przyjaźń i oddanie za innych, mimo wszystko nie zapomni o swojej "zręcznej ręce".

MECHANIKA:

W przeciwieństwie do mojego Sereitei, Wind of Eladora nie posiada żadnego ABS'u, postawiłem tutaj na opowiedzenie wam historii "jednego z wielu" złodziei. Walka będzie tutaj podstawowym systemem z 2k3, jednak mimo to walki będą ciężkie, nie chce zrobić gierki którą da się przejść w 5 minut, dlatego też postaram się je urozmaicić, przeciwnicy będą niejednokrotnie silniejsi od bohatera, jednak jeśli odpowiednio połączymy oręż i magię wygramy.

GRAFIKA I MUZYKA:

W grze doświadczymy mini gierek typu skradanka, czy też jak to było w Sereitei odpowiednio dobranej ścieżki dźwiękowej. Gra będzie wydana w dwóch wersjach, z RTP, by działała na komputerach bez makera 2k3, a także dużo odchudzona wersja bez podstawowego RTP. Żeby nie było, że dostaniecie wytrzeszczu na screenach (XD) grę robię w 2k3, jak wspomniałem na górze, a chipsety pochodzą z 2k. Cóż, gra robiona na podstawowym RTP, chcę wam w ten sposób pokazać że grę można zrobić w miarę porządnie nawet na podstawowym RTP, chcę tym samym obalić stereotyp, że tylko "początkujący" tworzą gry na podstawowych grafikach i te grafiki są "nijakie".

Poniżej przedstawię wam kilka screenów, nim jednak do tego dojdzie pragnę nakreślić, iż powinno pojawić się demko za jakiś czas, będzie jednak ono "zamknięte" w pewnym momencie, więc pogracie tylko kilka minut, Więcej informacji wypatrujcie na gospodzie, bądź też odwiedzajcie czat Twierdzy gdzie jestem praktycznie non stop.
Pozdrawiam Raszkim :D


 
 
www.000webhost.com