Zapowiedź gry

 
 
 
Dark Dawn - Diablo

data wydania: wakacje 2015
maker: VX
gatunek: RPG


Przed nami kolejna i zarazem największa produkcja w wykonaniu Diablo. Dark Dawn to gra z gatunku rpg. Tym razem zamiast mrocznego uniwersum Arkany, trafiamy na Wyspę Marakajów.

Fabuła:

Wyspa Marakajów - ostatni, wolny od cywilizacji zakątek Arphen. Niejednokrotnie starano się wyspę zająć, ale... kolonizatorzy razem z całymi osadami znikali w dziwnych okolicznościach. Późniejsi badacze odkryli, że Wyspa Marakajów zamieszkana jest przez "plemię upiorów". Marakajowie - bladzi, krwiożerczy kanibale składający ofiary bóstwom, o których kontynent nigdy nie słyszał. Zrządzenie losu chciało, że wyrzucony za burtę Curtis wylądował na Wybrzeżu Trupów - południowej plaży tej właśnie wyspy. Tylko czy przetrwa spotkanie z rządnymi ludzkiego mięsa Marakajami? I jak to wszystko się skończy?
Główny bohater to CURTIS - mężczyzna w wieku około 30 lat, Hanandczyk, dezerter. Ma skłonności do alkoholizmu. Jego strach przed nieumarłymi graniczy z odrazą. Po śmierci przyjaciela zostaje piratem. Trafia na Wyspę Marakajów po wyrzuceniu go za burtę.

Mechanika:

System walki to dynamiczny Yggdrasil ABS umożliwiający nam wyprowadzanie ciosów słabych, średnich i silnych. Dodatkowo autor z pomocą Kryzza stworzył system eliksirów o różnych efektach  Do każdego przeciwnika można będzie wymyślić własną strategię, zestaw ciosów i odpowiedni eliksir.

Stan prac:

-1/3 projektu
- 2 godziny grania
- mapy i grafiki są tworzone na bieżąco wraz z postępem gry


 
 
www.000webhost.com