Zapowiedź gry

 
 
 
Crying Stars: Curse Of Fate- Gamer Rebellion Studio [Amelanduil, Czeliosss, Darknesss]

data wydania: nieznana
maker: VX
gatunek: RPG

Fabuła:

Eisaku, mieszkaniec zachodniego kontynentu, to pechowy chłopak. Wyrocznia przepowiedziała mu, że umrze za 2 miesiące. Raczej nikt nie chciałby usłyszeć czegoś takiego. Od tego wydarzenia minął już miesiąc, a przerażony swoim losem Eisaku cały czas trenuje podążając w stronę Stolicy. Mając zamiar po drodze zebrać kilku towarzyszy, by ci pomogli mu obronić sie przed zabójcą.

Mechanika:

Gra oferuje nam dostęp do wielu barwnych i starannie dopracowanych lokacji, do których prawie zawsze będziemy mogli wrócić. Niektóre umiejętności będziemy mogli wykorzystać w specyficznych momentach gry, przykładowo przesuwając kamienne filary za pomocą telekinezy. System walki Side View autorstwa Yanfly, wspomagany przez dużą ilość skryptów, między innymi wybór drużyny, który daje nam możliwość dobrania strategii w zależności od wybranych postaci, oferuje nam unikatowe starcia z przeciwnikami. Brak walk losowych - większość przeciwników widzimy poruszających się po lokacji. Gra zostanie podzielona na siedem rozdziałów, które będzie można pobrać oddzielnie ze strony http://warriorsofjustice.cba.pl/Forum/index.php

Świat gry:

Magia na tym świecie jest obecna w każdej świadomej istocie. Nie jest to prosty podział na żywioły, co czyni magię unikatową dla każdej osoby. Ma ona jednak swoje ograniczenia, albowiem zmarli nie powrócą do świata żywych, tak samo jak woda nie zamieni się w wino. Nawet Magowie Śmierci nie potrafią odebrać duszy i ciała z rąk przeznaczenia - te bezduszne istoty, żywiące się ludzkim cierpieniem, bez którego są bezsilni, sprowadzające pomór i nienawiść. Żniwiarze, albowiem tak nazywano Magów Śmierci, wybili cały Wschodni Kontynent, nie zostawiając na nim ani jednej żywej istoty. Ich rządza krwi przywiodła ich na Zachód, a wraz z nimi przybył terror. Chaos. Pożoga.


 
 
www.000webhost.com