Zapowiedź gry

 
 
 
ArkanA: Arcymag z Dejiz - Diablo

data wydania: 2013
maker: VX
gatunek: RPG

Fabuła:

Trwa wieloletnia wojna państewek z kontynentu o przejęcie całkowitej władzy. Dwa mocarstwa toczyły ze sobą wojnę od wielu, wielu lat. W końcu państwo z południa zaczęło dominować. Król Diego III dzięki zajęciu kopalni o ogromnych zasobach żelaza, zdołał zbudować armię, której nie widział świat. Cenni do teraz magowie, zaczęli tracić swe pozycje. W końcu doszło do oblężenia stolicy północnego kraju, lecz coś poszło nie tak. Król od wielu dni nie dostał żadnej wiadomości. Najpierw do oblężonego miasta wyruszył arcymag z Południowych Krain, lecz on także nie dawał znaku życia. Niepewny król ponownie wysyła jednego z magów - Arnetha, aby zbadał sytuację z obleganego Tharaidun i odszukał swojego mentora - Arcymaga z Dejiz. Nikt nie był świadomy co czycha nad przyszłością Południowych Krain. Młody Arneth oprócz oczywistej misji od króla, postawił sobie własny cel. Odszukać przedmiot zwany Arkaną, którego moc pozwoliłaby na pokonanie wojowniczych królestw i sworzenie Państwa Magów. Dopiero wtedy władcy tego świata zobaczyliby jak potężni są magowie... i jak wspaniały jest ich nowy władca...

"Poznacie, że świat zmierza ku zagładzie, gdy każdy będzie miał ukryte intencje... Królowie zostaną zdradzeni przez najbardziej zaufanych ludzi. Jak nietoperze, zło nadciągnie..." - Przepowiednia Irdona, boga wolności.

Mechanika:

W grze Diablo użwa ABSu. Opiera się on raczej na rzucaniu czarów, z broni używa się w ostateczności. Oprócz niestandardowego systemu walki uświadczymy również kilka innych skryptów:
jednoosobowe menu, usunięcie cienia, mini gry z wciskaniem przycisków w odpowiednim momencie. Gra będzie dość krótka i liniowa, mniej w niej będzie elementów rpg, a więcej akcji i ubijania przeciwników.


 
 
www.000webhost.com