Recenzja gry

 
 
 
F(o)RESIGHT - Charlie Vermin
(PInroz)

data wydania: czerwiec 2016
maker: 2003
gatunek: strzelanka
język: angielskiDOWNLOAD

Stoisz, a inni do ciebie strzelają. Jednak nie stoisz tak bezczynnie. BRONISZ SIĘ! Czym? Tarczą! Przy okazji gromadząc punkty... czas na recenzje F(o)RESIGHT, czyli kolejnej gry autorstwa Charliego Vermina.

W F(o)RESIGHT wcielamy się w postać, która ma za zadanie bronić się przed ostrzałem z prawej i lewej strony. Jeżeli gracz obroni się przed danym pociskiem otrzymuje wtedy punkt. Po zgromadzeniu określonej liczby punktów przechodzimy do następnego poziomu. Między poziomami jesteśmy raczeni krótkimi scenkami (wzbogaconymi o energiczną muzyczkę i zmieniającymi się scenami ukazującymi fragmenty z życia wielkiej korporacji). Sama gra fabularnie nawiązuje do innej gry Charliego Vermina. A konkretnie do gry NYE'14.

Stojąc, zasłonięty tarczą, jedynie co musimy zrobić to odróżnić dźwięk wystrzelonych pocisków. Różnią się między sobą, przez co łatwo się zorientować z której strony przylecą. Warto też wspomnieć o zastosowanej w grze grafice. Jednak jedynie co mogę o niej powiedzieć to tylko to, że była robiona w Paincie. No i zasadzie to tyle XD
F(o)RESIGHT jest prostą mini gierką. Łatwą i intuicyjną. Jednak przy dłuższym graniu może się nudzić. Jest to raczej szybka gierka na zabicie czasu. Jeżeli jesteś z kimś umówiony, a masz jeszcze trochę czasu przed wyjściem z domu, zagraj sobie w F(o)RESIGHT.... Miłej zabawy ;)


PLUSY:
- Mechanika
- Łatwo przewidzieć z której strony padnie strzał

MINUSY:
- Po dłuższym czasie grania, gra zaczyna nudzić


GRAFIKA: 2/6
KLIMAT: 2/6
MUZYKA: 2/6
MECHANIKA: 3/6

ŁĄCZNA OCENA: 2+


 
 
www.000webhost.com