Pomysły na prezenty dla chłopców w wieku 11-12 lat

Zastanawiasz się, jaki prezent kupić chłopcu w wieku 11-12 lat? Nie martw się – mamy dla Ciebie kilka pomysłów!

Prezenty dla chłopców w tym wieku powinny być przede wszystkim praktyczne i użyteczne. Dobrym pomysłem będzie więc na przykład nowy plecak lub piłka do koszykówki.

Najlepsze pomysły na Prezenty dla chłopców porshe w wieku 11-12 lat!

Jeżeli szukasz prezentu dla chłopca w wieku, który lubi się bawić i jest aktywny, to warto rozważyć zakup gry na Xboxa lub PlayStation. Gry takie jak “Call of Duty” albo “FIFA” sprawią, że chłopiec będzie się dobrze bawił i miał czym się pochwalić przed kolegami.

Innym pomysłem na prezent dla 11-12-letniego chłopca jest coś, co pomoże mu w nauce lub rozwijaniu swoich pasji. Można więc kupić mu książkę o tematyce, którą interesuje się lub uczy się w szkole, albo instrument muzyczny, jeśli gra na nim lub chciałby grać.

Jeśli masz na myśli coś praktycznego, to możesz kupić 11-12-latkowi ubrania albo buty – np. nowe jeansy czy sneakersy marki Vans – albo gadżet elektroniczny – np. słuchawki Beats by Dre czy powerbank – który przyda mu się w codziennym życiu i bardzo go ucieszy.

A jeśli chcesz zaskoczyć chłopca czymś naprawdę niesamowitym i oryginalnym, to warto pomyśleć o prezencie typowo męskim – np. zegarku marki Casio czy G-Shock albo nożach Victorinox Swiss Army Knife – które spodobają mu się na pewno bardzo i bardzo sobie je cenić będzie!

Zaskakuj swojego chłopca: 10 pomysłów na niezapomniane prezenty!

Zaskakuj swojego chłopca prezentem, który sprawi, że będzie się czuł jak prawdziwy dorosły! Podaruj mu na przykład karnet na jazdy samochodem lub lot szybowcem. A może Twoim chłopcu marzy się wyprawa w góry? Sprezentuj mu więc voucher na nocleg w schronisku i komplet map, a on będzie mógł zrealizować swoje marzenie!

Jeśli Twój chłopiec uwielbia zwierzęta, podaruj mu voucher do zoo lub aquaparku. Będzie miał okazję poznać nowe gatunki zwierząt i dowiedzieć się o nich więcej.