Aktualności

 
 
 
Pełniaki 2011 - pełne wersji gier spod makera 2k3
(Bresser, Snickers)

Kontynuujemy temat artykułu z poprzedniego numeru. Teraz czas na omówienie pełniaków spod 2k3. Ten rok obłowił scenę w 2 gierki starego wyjadacza: poprawioną wersję hitu sprzed lat, debiut recenzenta Gońca, a także podróżą do krain ze snów piekła rodem (również debiut). W sumie 5 tytułów; w większości nie jakieś hity czy wielo-godzinne kolosy, ale mimo tego uważamy że każda zasługuje na swoje kilka minut uwagi (przynajmniej nie są to gierki pokroju Mateusza SSJ8 i tych mniej zdolnych debiutantów:). Zatem zapraszamy was do tego raczej niedługiego artykułu i udanego głosowania w GF-ach, czym też tym optymistycznym akcentem wszystkim życzymy.


BARRY TROTTER - Snickers


Gra na podstawie książki Michaela Gerbera. Gra toczy się w realiach tej książki, ale autor dodał też coś od siebie. Produkcja średnia jednakże lepsza od większości gniotów.


ODDECH – Lord Drachanel


Tragikomiczne wypadki z życia pośmiertnego pewnego bohatera, który po stracie swojej dziewczyny chce ją odzyskać. Chodzimy po jego koszmarach, surrealistycznych światach. Raczej średnie i nie dla wszystkich.


OSTATNIE WAKACJE ALEXA PLUS - Amadik


Polepszona wersja małego hitu z 2005 roku - poprawiono grafikę, muzykę i inne kwestie techniczne. Nie długa, nie krótka, lecz w sam raz - na wolny wieczór.


REIHA- Ska'ciu


Kolejna udana produkcja spod stajni Ska’cia- ten wziął się tym razem za symulator i wyszedł z tego (po raz kolejny) obronną ręką. Trudne, ale warte zagrania.


SPAMTHIROWY CZOŁG - Ska'ciu


Czterej pancerni (nie, nie ci z serialu i z psem, lecz ze sceny RM-a, czyli Ska’ciu, jego siostra Mikan, Preki i X-Tech) zdobywają, remontują i uzbrajają czołg, którym chcą wyeliminować zagrożenie dla swego kraju jakim jest Spamthir. Całkiem niezła satyra na naszą kochaną scenę.

 
 
www.000webhost.com