Aktualności

 
 
 
Moda na humor
(Rahim)

Na scenie makera mamy kilka osób, które tworzą gry z przysłowiowym jajem, nie i wcale nie mówię tu o Miasteczkach Nowoczesnych Mateusza SSJ8. Tytuły które pragnę tutaj wyróżnić należą do tych bardziej znanych jak i do mniej rozsławionych tytułów. Grając ostatnio w takie gry zrobiłem mały zbiór, który wam za chwilkę przedstawię.

Uno
Kruk (INRE)
Jest to gra, która spodobała mi się od pierwszego widzenia graficznego jak i humorystycznego. Wiele gier opiera się ściśle na klimacie fantazy, o walkach krasnoludów z ludźmi, elfami i złymi charakterami, natomiast ten projekt połączył jedno z drugim. Dialogi dzięki temu nie są drętwe, aż nie chce się odkładać tytułu na bok.

Dos
Kościak i przyjaciele (Preki)
Kolejna gierka która mnie rozbawiła to gra komedia, w której poczucia humoru nie brakuje. Podróżujemy z Kościakiem i jego przyjaciółmi przez różne krainy, co chwila możemy natrafić na wątek humorystyczny, jest również dużo zwrotów akcji.

Tres
Spamthirowy czołg (Skaci'u)
Tytuł chyba rozpoznawany przez większość użytkowników. Jest to jedna z gier scenowych, która nawiązuje do wydarzeń, zachowań, stereotypów ludzi z TA poprzez wątek humorystyczny. Humor tutaj tryska jak wulkan lawą, gorzej jeśli grę odpali ktoś w niej występujący z brakiem samokrytycyzmu i poczucia humoru ;(

Cuatro
Z archiwum Tsukuru (Preki)
Któż nie grał w Green Levithany Reptile? Wiele osób wzorowało się na owym projekcie nieudolnie bazując na nim tworząc swoje gry demonstracyjne. ZAT jednak jest jednym z tak niewielu projektów, które mimo wszystko są udane. Odwzorowywuje wydarzenia ze sceny opowiadając je poprzez wątek humorystyczny.

 
 
www.000webhost.com