Analizy

 
 
 
Cytaty, czyli sławne powiedzonka forumowiczów
30.12.2013

Ostatni już artykuł w tym roku, tym razem na wesoło. To już szósta część cytatów. Ja mam swojego cichego faworyta, a kto według was zabłysnął tym razem najbardziej?

CrasheR - Zombik to twórca z krwi i kości. Pluje grami, niczym AK-47

Dragon Kamillo - (o zapowiedzi gry Opowieści z Edorii) Podoba też mi się walka, jak robiłem w xp też miałem zamiar takiej użyć (chociaż bardziej ją obeventować, niż oRGSSować XD)

helio108 - Uważam że jestem w inimalny sposób pomuc.
I czy mógł byś powiedzieć dokładniej o czym projekt i czego oczekujesz. Zwięźli to. OK?

Hubertov - Wow, nie spodziewałem się czegoś takiego :P Zaraz ściągam!
P.S.
Arnold to fajne imię (nazwałem tak swojego ptasznika)

Kleo - (o Wind of Eladora) Ja też jakoś lubię tę gierkę i żałuję, że również ten projekt padł ofiarą Raszkowej nadpobudliwości twórczej. ;)
przy graniu we wszystkie części Jaworlandii dominującym uczuciem, jakie mi towarzyszy, jest niesmak, ale jakoś dziwnie smakowity. ;)

Noruj - Rzucić newsa raz na jakiś czas, to zamiast wypowiadać się na temat gry, to polaczki cebulaczki prześcigują się w szukaniu literówek x P
(odnośnie wywiadu z Rahimem w Gońcu)Ja tam bym jeszcze zapytał Rahima czemu w ciągu miesiąca potrafi 3 razy odchodzić i wracać na scenę. :P

Rahim - chyba osiągnąłem perfekcje skoro ludzie mówią już o mnie i piszą w kilku osobach, czuje się teraz X-Techem XXI wieku :D

Sunshine - Pisanie recenzji to jest to, co Gońcowi wychodzi najlepiej. Cytaty ściągajcie fartucha!

Viuu - (o literówce w zapowiedzi gry Meteoryt) Wyraźnie jest napisane, że będziemy eksportować lokacje. Nie wiem w sumie jak przenieść jaskinię czy też las, ale zapewne świat gry nam to umożliwia.
Kleo - Jesteś w błędzie, Viuusiu, Soul napisał wyraźnie: "eksportacja". Więc jeśli już, to raczej nie eksport miał na myśli.
1. uroczyste wyprowadzenie zwłok do kościoła lub kaplicy przed pogrzebem;
2. przewóz zwłok do miejsca pochówku.

X-Tech - Poj*i wam się w głowach od tych internetów.

Zombik - (do Rahima) Dlaczego odkopujesz temat sprzed ponad roku? xD
AkiNebula_e - zombik gravedigging chyba nie powinien przeszkadzać komuś z takim nickiem jak twój :>

 
 
www.000webhost.com