Na luzie

 
 
 
Cytaty, czyli sławne powiedzonka forumowiczów
26.12.2016
(PInroz)

Jako, że zbliża się koniec roku 2016, na osłodę dodaję kolejny zestaw cytatów. Czyli wypowiedzi scenowiczów i YouTuberów ze świata RPG Makera. Wśród cytatów znajdują się dwie usunięte z forum Tsukuru wypowiedzi użytkownika adrpaka. Nie wiem o co mu chodziło, kiedy wstawiał te dwa posty (z tego co pamiętam w temacie z jakąś grą) jednak mimo tej niewiadomej, oba posty trafiły do zestawu cytatów ;D

Adamarcymag: Nope - nigdy nie przeszło mi to przez myśl - ale taki nie mógłby być biedne ani nic, a ja nie czuję się na tyle pewnie, aby żądać "pieniondźóf" za moją twórczość. Hmmm... może o tym pomyślę :)

adrpak: Adrian pakulski lat 25, ja zdradzilem dziewczyne z mezatka, namowili mnie do tego przyjaciele z uk.okradlem ja i wyrzucilem z domu, teraz posuwam anke z., prostytutke

Amelanduil (o grze Catch Sheep): 5 dolców? No nieźle, Janusze makera się znaleźli :P

Demonicskyers (o ludziach z jaskini w Pogromcy Pustki): oni nawet zboże pod ziemią hodują, ale to nie jest Minecraft! Jak to jest możliwe? Co oni Stalkera się naoglądali i teraz boją się, że wybuch atomowy jakiś będzie czy jak, że wszystko tworzą pod ziemią?

Dragon Kamillo (na temat oceniania gier na Twierdzy): 10 nikt nie dostał i z tego co wiem nie dostanie buhahahaha, więc nawet się nie starajcie - nie warto XD

EnterVPL: Jestem ciekaw co z tego będzie
goblin!!!: No co będzie. Polska będzie XD
(o grze Najstarszy): Czemu tak? - bo jestem leczem ^^

goblin!!!: WOOOOF NOFA GLA! !!!!! ! 11 ONE ONE

Haxo TV: "Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre!

Herion10 ((o grze Hengort: Wojna Demonów DEMO): Bogowie tego nternetu i tego forum. Proszę was o przeniesienie tego tematu do tematów z grami i demami.

tiberium: Rave i tak piszesz głupoty...
Amelanduil: Czyli jak zwykle?

ravenone: Nie wierz Gońcowi, on kłamie.

Ozzaku: W końcu nastały czasy gdzie to nie ja jestem cytowany. Ave, chwała i sława. Witam wszystkich, i wracam niczym Bezimienny w Gothic 2 by pozostawić po sobie ślad :D Ogólnie to widze siebie jako wędrującego nomada, który wraca co raz na scenę by walczyć z X-Techem jak bezimienny ze smokami.

Yoroiookami: fajnie, że ktoś coś pisze w Gońcu (w końcu). Przydałoby się jeszcze coś luźniejszego oprócz wywiadów, recenzji i hitlerowania. :L

X-Tech (o jednym z bohaterów z gry Gildia Bohaterów): Bohater wygląda jak Super Mario rozebrany i przefarbowany ( Po paradzie równości ? xd)

 
 
www.000webhost.com