Na luzie

 
 
 
Cytaty, czyli sławne powiedzonka forumowiczów
27.07.2016
(PInroz)

Trzynasta odsłona cytatów. Ostatnimi czasy pojawiło się wielu nowych świeżo upieczonych makerowiczów, którzy już popisali się swoją obecnością na forum Tsukuru. Jednak nie zabrakło miejsca też dla starych bywalców. A oprócz zwykłych cytatów na dokładkę fragmenty z zapowiedzi gry Nexisa pt. Powrut Martwej Czarownicy ;D

Amelanduil (o grze Kejbyl IV: Patpokalipsa) – Ta gra to spóźniony żart primaaprilisowy, tak dla klaryfikacji :I

Charlie Vermin (o grze Historie zmyślone: Perwoll) – Równouprawnienie dobra rzecz, więc zróbmy grę o kobiecie... i o praniu ubrań. Bingo. Chociaż jak na grę z samicą homo sapiensa w roli głównej to podejrzanie mało różowości i kucyków.
(o wszystkich swoich produkcjach) - Mógłbym wypuścić cały zestaw naraz, do obejrzenia, inspiracji i takich tam. Taka edycja kolekcjonerska dla moich fanów.
RavenInvazion – Tak, spakowane w paczkę "Antologia Charliego"

Dragon Kamillo – Jak jakiś sream zagości tutaj to powiem jedno, ja w to nie wchodzę. Tak samo w inne srejsy itp.
Prometherion – Zgadzam się z Dragonem, a Steam to nic innego jak zaczipowanie graczy i ich pasji ku uciesze pewnych ludzi (grubych).

EnterVPL (o swoim wyglądzie) – Trudno jest tak żyć, ale trzeba dawać dobry przykład, a to że wyglądam jak wyglądam to w sumie kwestia przypadku xD

goblin!!! - Nigdy nie mów nigdy na chyba że chcesz powiedzieć nigdy nie mów nigdy wtedy możesz powiedzieć nigdy ale tak to nigdy nie mów nigdy.

HaxoTV (o grze Jumping To Conclusions) – Ta gra chyba jest zchizowa xD. Ogólnie jak pisali przedmówcy dupy nie urywa

Kleo (o grze Najemnik) – Nie chcę Cię zniechęcać, ale hmm, masz tak dużo do poprawiania, że chyba prościej będzie zacząć cała robotę od nowa.

NuvernoPG – Wiem że jak zwykle chore ale co ja poradzę ? Taki już jestem...
Z góry Arigato
niestety jestem rudy w Ruby

RavenInvazion (po przejściu gry Dark Dawn) – Podsumowując, gra jest średnio-dobra. Za krótka (albo ja za szybko gram?)

Rekkimaru - I już wygasło. Adrap trochę popsuł, ale bystry chłopak z niego.

Soul (o bohaterze z gry Najemnika) – Chciałbym powiedzieć, że Andrzej wykonuje atak pięścią z użyciem toporka XDDD

Spider – Ten avatar to twój real face po paincie?
Filipus Magnus - Nie to Juliusz cezar z Asterixów ;)

Xaravald – Nie znam się na kryptach


Powrut Martwej Czarownicy
fragmenty

(O fabule): Zła czarownica postanowiła zabić wszystkich ludzi na świecie, jednak nie przewidziała tego, że ludzie mają zdecydowaną przewagę liczebną i nie dała im rady.

(Fragment opisu jednej z bohaterek): Podczas turnieju zabiła 30 osób, po czym, gdy skończyły jej się strzały, rzucała w przeciwników łukiem (zawsze między oczy). Jej jedyną słabością jest to, że gdy przeciwnik ma opancerzoną głowę, ona i tak strzela między oczy, co już raz mogło zakończyć się dla niej tragicznie, jednak jej wróg, jako że nic nie widział, przewrócił się o kamień i zginął

 
 
www.000webhost.com