Na luzie

 
 
 


(Noruj, 01.01.2016)

Powracamy do najważniejszego cyklu Gońca RM, który w chamski sposób wywleka śmieszne nawyki polskiej społeczności rmowej. Jeśli ciekawi was ile Piotr I założył tematów o pomoc i ile razy Dragon Kamillo napisał „puki” – to dobrze trafiliście. Zaczynajmy!

Postęp technologiczny sobie, a nasi scenowicze sobie. Zabytkami w swoim rynsztunku może pochwalić się sporo osób, ale GameBoy nieustannie nam o tym przypomina! W związku z tym, ekipa Statystyk proponuje zrzutkę na nowy monitor dla GB, bo jak widać – nic na starym nie widać. • Siedzę teraz na komputerze ze starym monitorem CRT i na screenie widzę prawie całkowitą ciemność. =)
• Sori nie rób takich ciemnych mapek, nie każdy ma nowy monitor z dużym kontrastem.
• Czas zmienić monitor. Ja też mam te same problemy - prawie nic nie widzę w jaskiniach.
• Niech zgadnę, monitor CRT z bardzo niskim kontrastem? =)
Miałem kiedyś taki, oglądanie czegoś ciemniejszego na nim to była tragedia.
• Noruj, gdybym nadal korzystał ze starego PCta z monitorem CRT, to na pierwszym screenie nie zobaczyłbym NICZEGO poza paskiem i okienkiem z wiadomością.
• […]jednak gdy zaczęła się właściwa rozgrywka jedyne co widziałem to duża czarna plama z charsetem na środku ekranu. :<


Na dokładkę post GameBoya z wątku o składaniu komputera.
Nie zapomnijcie doliczyć do ceny stacjonarnego tak z 400-500 zł za porządny monitor. Chyba że ktoś kupuje kompa za 2k zł + 10 letni monitor CRT 15 cali hahaha.
Hahaha… ha.

Polski język trudny być. Wiem to ja, wiesz to Ty i z pewnością wie to Dragon Kamillo. Wspólnymi siłami wołami – póki DK nie będzie pisał póki poprawnie, dopóty będziemy do tego wątku wracać w każdych Statystykach!
No bo naprawdę? 25 razy użyć słowa „puki”? Jak to w ogóle dziwnie wygląda. Puki, puki, puki. Wiem coś o tym, mówi to osoba, która zrobiła byka w logo programu. Kto go znajdzie dostaje ciastko.

Teraz coś z innej beczki, bo walka o miano najczęściej potrzebującego pomocy na Gospodzie trwa. O pierwsze miejsce i tytuł Dominatora walczą: Piotr I i kxkuba. Na pozycjach? Gotowi? Start!
Na przód wysuwa się momentalnie kxkuba, z dumną ilością 86% swoich postów w dziale Pomoc, ale jest to zwodnicza, mało mówiąca liczba, więc zaraz dogania go Piotr z 9 założonymi tematami. Ich moc przezwycięża Kubę, który wydaje się na straconej pozycji, ale niespodziewanie - w ciągu 6 dni – zakłada on 4 tematy! Piotr jest załamany, widzimy to po jego wyrazie twarzy i kroplach potu spływających po czole. Sądzi, że przegrał pojedynek… Odwraca się w stronę zachodzącego słońca i…
Wtem! Przypomina sobie, że w dziale Request, także można prosić o pomoc! Zbiera moc i ostatnim tchnieniem wydaje z siebie niemal 20 wątków. Pluje nimi jak szalony, ustanawiając przy okazji nowy rekord – 2 dni, 5 tematów. Hail to the king! Piotr I!

To by było na tyle w 3 odsłonie Statystyk. Życzę wam wspaniałego roku i wyjątkowo tym razem, nie było w tym ani krztyny złośliwości… : )

 
 
www.000webhost.com