Na luzie

 
 
 


(Noruj, 05.05.2015)

Powracamy do waszego ulubionego cyklu, który w bezczelny sposób wywleka śmieszne nawyki polskiej społeczności rmowej. Jeśli ciekawi was ile razy Dragon Kamillo narzekał na Steama, a X-tech na kartki świąteczne - tego dowiecie się tylko tutaj.
Chociaż dzisiaj o czymś innym, bo zaczynamy od 3 ciekawostek z niedawno zakończonej Ligi Mapperów.

1) Pierwsza kolejka Ligi Mapperów na zawsze będzie kojarzyć się z wątpliwej jakości kaszanką. Każdy tylko zrzędził, smęcił, narzekał - jaki to tileset gupi, jaki to rpg maker VX Ace beznadziejny, jakie to kaszany wychodzą. Postawiliśmy sobie pytanie - czy twórcy kaszaniastych map przypadek nie przesadzali? Sprawdziliśmy.
W rzeczywistości średnia ilość głosów na "kaszaniaste" mapy to zaledwie 2 na mapę. (noruj zaniżył). Tragedia.
Wygląda na to, że jak ktoś przyrządza kaszanę, to wie co mówi...

2) Cała ekipa Gońca także brała udział w Lidze! Jesteście ciekawi jak poszło waszym redaktorom?
Łącznie zdobyliśmy aż 35 głosów! Zwycięzca edycji - Prometherion - miał niespełna 10 głosów więcej już po dwóch kolejkach... Fart.
Średnio na turę zdobywaliśmy 5 głosów! (noruj zaniżył)

3) Mało tego. 5 moderatorów forum Gospoda RM Archive również zmagało się w mapperskich potyczkach.
Tutaj wyniki prezentują się nieco lepiej, bo łączna ilość zebranych głosów to aż 114 głosów, co daje nam prawie 23 głosy na kolejkę! Gdyby tylko Noruj Michu nie zaniżył wyniku...

No właśnie. Co z tym Michem? Odchodząc już od tematu Ligi, nie macie czasem wrażenie, że ten moderator jest jakiś taki strasznie poważny?
Ciągle tylko upomina i upomina. Nasi eksperci przeanalizowali jego najświeższe posty i wychodzi na to, że średnia ilość upominalstwa u tego Pana, to prawie 20% postów! Co o tym sądzicie?

Na koniec wracamy do X-techa. Ostatnio mówiliśmy o pisarskiej wenie tego użytkownika. Jego posty to powieści i w tej kwestii nic się nie zmieniło, ale czy nie zastanawiało was - ile tematów założonych przez X-techa jest teraz zamkniętych?
Po przeanalizowaniu wszystkich działów, w których X-tech się udziela - doszliśmy do następujących liczb.
Założył aż 40 tematów! I to tylko te najświeższe! Aż 13 tematów stoi obecnie zamkniętych. Większość z was nie założyła łącznie nawet z 5!

Tym razem tylko tyle, do zobaczenia w kolejnej odsłonie!

 
 
www.000webhost.com